XV Niedziela Zwykła

9 lipca 2022

• Poniedziałek – Święto św. Benedykta, Patrona Europy
  • Wtorek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
  • Środa – Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta. Tego dnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00.
  • Piątek – Wspomnienie św. Bonawentury
  • Sobota – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

2. Apostolat Maryjny działający przy Bazylice Katedralnej wspólnie z Apostolatem Maryjnym przy parafii św. Wojciecha organizuje wyjazd na 42. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę 30 lipca 2022 r. Koszt pielgrzymki – 45 zł. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

3. Zapraszamy do udziału w IV Rekolekcjach Wspólnot Margaretkowych Diecezji Kieleckiej, które odbędą się w Domu Rekolekcyjnym przy Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach w dniach 28-30 lipca 2022 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 lipca.

162 0.1227719783783