XIX Niedziela Zwykła

7 sierpnia 2022

• poniedziałek, wspomnienie Św. Dominika, kapłana;
  • wtorek, Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy;
  • środa, Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
  • czwartek, wspomnienie Św. Klary, dziewicy;
  • sobota, Nabożeństwo Fatimskie o godz. 2000.

2. Jutro, tj. 8. Sierpnia, pielgrzymi Kieleckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę przybędą do Kielc. Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa we Mszy Świętej o godz. 1530.

Prosimy również o zgłaszanie się osób, które pragną otworzyć drzwi swoich domów dla pielgrzymów i przyjąć ich na nocleg. Zachęcamy również do duchowego towarzyszenia pielgrzymom. Zapisy do tej grupy w zakrystii. Apel dla duchowych pątników w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 1800, dziś po Mszy Świętej o godz. 2000, natomiast jutro o godz. 2030 wraz z pielgrzymami.

3. 20 sierpnia odbędzie się wyjazd o charakterze pielgrzymkowo – wycieczkowym na Ponidzie. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

Tak i wy uważajcie siebie za umarłych dla grzechu, żyjących zaś dla Boga w Chrystusie Jezusie.

Rz 6,11

161 0.12778902053833