XIV Niedziela Zwykła

• Środa - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • Czwartek - pierwszy miesiąca – Godzina Święta od 17.00
  • Piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli

2. W sobotę 9 lipca, Krucjata Różańcowa zaprasza na Mszę Świętą w Bazylice Katedralnej o godz. 6.30 i modlitwę różańcową na Placu Najświętszej Maryi Panny o godz. 14.30.  Uczestnicy spotkania będą się modlić za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski o błogosławieństwo Boże dla Ojczyzny i ochronę przed demoralizacją dla Narodu Polskiego.

3. W niedzielę 10 lipca o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta w 79. rocznicę Rzezi Wołyńskiej.

4. Decyzją ks. Biskupa Ordynariusza ksiądz Grzegorz Stachura został mianowany administratorem parafii w Szczukowicach. Dziękujemy mu za dwuletnią pracę duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej Kieleckiej na czas posługi duszpasterskiej w nowej parafii.

162 0.10203909873962