III Niedziela Zwykła

23 stycznia 2022

• poniedziałek, wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • wtorek, Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła;
  • środa, wspomnienie Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  • piątek, wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

2. Chór Bazyliki Katedralnej pod dyrekcja Pana Organisty Mariusza Bednarza zaprasza na wspólne kolędowanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1100.

3. Dzieło Biblijne diecezji kieleckiej zaprasza na Lectio Divina. Spotkanie odbędzie się w środę – 26 stycznia po Mszy Świętej o godz. 1800.

4. W tym tygodniu na Mszę Świętą Kolędową o godz. 1800 zapraszamy szczególnie mieszkańców ulic:

- poniedziałek, 24 stycznia: ul. Żeromskiego;

- wtorek, 25 stycznia: ul. Tarnowskiej i Bema;

- środa, 26 stycznia: ul. Dymińskiej, Nowej, Podhalańskiej, Skalistej, Zakopiańskiej;

- czwartek, 27 stycznia: ul. Sienkiewicza, Langiewicza, Solnej, Staszica.

Przypominamy o zabraniu ze sobą wody do poświęcenia, którą później pokropimy nasze mieszkania.

Proboszcz Parafii Katedralnej