XXXII Niedziela Zwykła

10 listopada 2019

• poniedziałek, wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa. To zarazem dzień imienin naszego wikariusza ks. Marcina Polaka. Msza Święta w jego intencji zostanie odprawiona tego dnia o godz. 8.00;
  • wtorek, wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika;
  • środa, wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

2. W poniedziałek, 11 listopada przeżywamy Dzień Niepodległości. Msze Święte sprawowane będą jak w dniu powszednim. Podczas dodatkowej Mszy o godz. 11.00 wraz z ks. Bp. Janem modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny.
3. W najbliższą niedzielę obchodzimy 3 Światowy Dzień Ubogich. Gościć będziemy ks. Jacka Krzemienia, kapelana Wspólnoty Chleb Życia. Naszą dobrowolną ofiarą złożoną tego dnia do puszek będziemy mogli wesprzeć charytatywną działalność tej wspólnoty.
4. W imieniu Szkoły Biblijnej zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 18.00 i koncert w 7 rocznicę śmierci ks. prof. Józefa Kudasiewicza, wybitnego biblisty naszej diecezji.
5. We środę, 13 listopada organizowane jest wyjście na film pt. „Nieplanowane”. Seans odbędzie się w Kinie Moskwa o godz. 17.00. Zapisy i wpłaty w zakrystii po każdej Mszy świętej. Po zakończonym seansie widzów zapraszamy na salkę parafialną przy ul. Wesołej 54 na wymianę myśli przy kawie i herbacie.

Komunikaty duszpasterskie podpisał Ks. Kanonik Adam Kędzierski

Niech smutek będzie kiedyś dla nas miłym wspomnieniem.

Wiliam Szekspir