Nowenna przed Bożym Narodzeniem Dzień 7 - 22.12.2019

22 grudnia 2019

W parafii katedralnej od wielu lat tradycją jest śpiewanie nowenny przed uroczystością Narodzenia Pańskiego. W 4 niedzielę Adwentu jest celebrowana w sposób uroczysty. Pragniemy przez to nagranie utrwalić dzieje naszej parafii i propagować tą wyjątkową modlitwę.

Pozostałe

Zobacz również!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy