Małżeństwa z kręgów Domowego Kościoła przy naszej parafii zapraszają wszystkich chętnych na kolejne spotkanie z cyklu kawa z mocą. Tematem najbliższego spotkania, które odbędzie się w niedzielę 14 stycznia o 14.00 w salkach parafii katedralnej przy ul. Wesołej 54, będzie radość w życiu katolika.