W piątek - 11 listopada organizowane jest wyjście na premierę filmu o Kardynale Stefanie Wyszyńskim pt. „PROROK”. Seans odbędzie się w Kinie Moskwa o godz. 17.00. Zapisy i wpłaty w zakrystii po każdej Mszy Świętej. Bezpośrednio po seansie zapraszamy widzów, aby pozostali w sali kinowej i wzięli udział w dyskusji o filmie.
Zwiastun filmu:
Grafika pobrana z: Fundacja św. Maksymiliana Marii Kolbego