Msza Święta z udziałem Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II

10 października 2025

Msza Święta z udziałem Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej im. Św. Jana Pawła II
Dziś w naszej Bazylice odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego z udziałem społeczności akademickiej Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej im. Św. Jana Pawła II.
Podczas Eucharystii modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego oraz opiekę św. Jana Pawła II dla studentów, wykładowców i wszystkich pracowników uczelni na rozpoczynający się nowy rok akademicki.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.082012176513672